خدمات در مشاوره حقوقی قدردان

  • blank مشاوره تلفنی
  • blank مشاوره متنی
  • blank مشاوره حضوری
blank

blank مشاوره حقوقی

  • blank 28 خرداد 1402
  • blank بدون نظر
  • blank 14 دقیقه
  • blank 4500 نفر

هرکسی ممکن است در زمینه‌های مختلف نیاز به مشاوره حقوقی داشته باشد. برخلاف آنچه در میان عموم مردم رایج است، مشاوره حقوقی تنها به هنگام برخورد با مشکلات حقوقی لازم نیست. در بسیاری از مواقع دانستن و کمک گرفتن از یک متخصص حقوقی در پیش‌گیری از بسیاری از اتفاقات و هزینه‌های گزاف یاری‌رسان خواهد بود. براین اساس، توصیه می‌شود پیش از هر عمل حقوقی از مشاوره حقوقی بهره ببرید تا بتوانید به ابعاد مختلف کاری که می‌کنید یا چیزی که با آن مواجه می‌شوید بیشتر آشنا بشوید. این کار سبب می‌شود با آرامش بیشتر بتوانید تصمیم‌های درست‌تری بگیرید.

شیوه‌های مشاوره حقوقی

به‌طورکلی مشاوره حقوقی را می‌توان به‌صورت حضوری و غیرحضوری انجام داد. در ادامه سعی می‌شود هرکدام از این راه‌های مشاوره، مزایا و معایبشان ذکر شود. دانستن بیشتر تفاوت‌های راه‌های مشاوره به شما کمک می‌کند که بسته به موقعیت، زمان و دسترسی که دارید مسیر دریافت مشاوره حقوقی را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی غیرحضوری

مشاوره حقوقی تلفنی و غیرحضوری

مشاوره حقوقی حضوری

برای مشاوره حقوقی حضوری نیاز هست که مراجعه‌کننده با هماهنگی قبلی به دفتر گروه وکلای قدردان رجوع کند. مسلماً مشاوره حقوقی حضوری بالاترین سطح کیفی را در میان شیوه‌های مختلف مشاوره حقوقی برخوردار است. تعرفه مشاوره حقوقی حضوری بنا به موضوع پرونده، زمان و کیفیت مشاوره متفاوت است. ازاین‌رو عمدتاً حق المشاوره مشاوره حقوقی حضوری توافقی است. هزینه مشاوره حقوقی حضوری قبل از انجام مشاوره به مراجعه‌کننده اعلام می‌شود. در صورت توافق مراجعه‌کننده مشاوره صورت می‌گیرد.

 

مزیت مشاوره حقوقی حضوری

مزیت مشاوره حقوقی حضوری در این است که مراجعه‌کننده کیفیت بالاتری از خدمات مشاور حقوقی را دریافت می‌کند. ازآنجایی‌که این نوع مشاوره معمولاً زمان بیشتری می‌برد، این فرصت را برای مشاور حقوقی میسر می‌کند که بتواند ابعاد مختلف مشکل، پرونده و یا سؤال مراجعه‌کننده را بشکافد و راهنمایی مثمر ثمرتری ارائه کند.

معایب مشاوره حقوقی حضوری

عمده‌ترین معایب مشاوره حقوقی حضوری به دسترسی‌های زمانی و مکانی مرتبط است. به زبان دیگر، به‌رغم کیفیت بالای مشاوره حقوقی حضوری امکان تنظیم جلسه حضوری محدودیت‌های خودش را هم برای مشاور حقوقی و هم برای مراجعه‌کننده دارد. مضاف بر این‌که جلسات مشاوره حقوقی حضوری در ساعت‌های متعارف برگزار می‌شود. همین محدودیت‌ها سبب می‌شود شیوه‌های دیگر مشاوره حقوقی که به‌صورت غیرحضوری است برجسته شوند.

مشاوره حقوقی غیرحضوری

این راه دسترسی به مشاوره حقوقی عمدتاً به‌صورت مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی بر بستر شبکه‌های اجتماعی نظیر تلگرام، واتس اپ و یا شبکه‌های اجتماعی داخلی نظیر روبیکا، بله، ایتا و … صورت می‌پذیرد. ازآنجایی‌که در هر موقعیتی امکان دسترسی حضوری به مشاور حقوقی نیست، از این روش‌های مشاوره می‌توان به‌عنوان راه‌های جایگزین استفاده کرد.

مزیت مشاوره حقوقی غیرحضوری

اصلی‌ترین مزیت مشاوره حقوقی غیرحضوری راحت بودن و سهل‌الوصول بودن آن است. امروزه با در دست داشتن تلفن همراه می‌توان در بسیاری از نقاط ایران و جهان ارتباط‌های تصویری، تلفنی و متنی ایجاد کرد. همین امر سبب می‌شود در هر موقعیتی، هر زمان و هر مکانی بتوان از مشاوره حقوقی بهره برد.

 

معایب مشاوره حقوقی غیرحضوری

ازآنجایی‌که مدت‌زمان مشاوره‌های حقوقی غیرحضوری کمتر هست بالطبع کیفیت مشاوره هم در مقایسه با مشاوره حضوری تا حدی پایین‌تر می‌آید. همچنین دسترسی به شواهد و مدارک در شیوه‌هایی نظیر مشاوره حقوقی تلفنی پایین‌تر است. با پیشرفت فنّاوری امکان ارسال مدارک از طرق مختلف نظیر ایمیل و شبکه‌های اجتماعی میسر شده است و این محدودیت‌ها به نسبت گذشته بسیار کمتر شده است. بااین‌حال همچنان سطح تعامل در مشاوره حقوقی حضوری در قیاس با مشاوره غیرحضوری بالاتر است.

انواع خدمات مشاوره گروه وکلای قدردان

به‌طورکلی در مواجه با هرگونه مورد حقوقی می‌توان از خدمات مشاوره حقوقی گروه وکلای قدردان بهره جست. تمامی این خدمات به‌تفصیل در ادامه شرح داده خواهد شد. در بعضی موارد دریافت مشاوره حقوقی جنبۀ پیشگیرانه دارد. بدین معنی شما با دریافت مشاوره حقوقی با ابعاد و زوایای چیزی که با آن مواجه شدید یا در آینده خواهید شد آشنا می‌شوید. دریافت چنین مشاوره حقوقی معمولاً بیشترین سود را در مقابل کمترین هزینه برای مراجعه‌کنندگان و موکلان خواهد داشت.

خدمات مشاوره حقوقی نظیر مشاوره حقوقی برای تنظیم یا عقد قرارداد ازاین‌دست مشاوره‌ها به شمار می‌آید. بهره‌مندی از مشاوره حقوقی گروه وکلای قدردان قبل یا هنگام عقد قرارداد موجب می‌شود بسیاری از مواردی که ممکن است برای شما در آینده حادث شود از قبل شروع قرارداد نسبت به آن اطلاعات کافی داشته باشید.

دستۀ دیگر مشاوره حقوقی در برخورد با شکایات و پرونده‌های قضایی است. درواقع، شما می‌توانید قبل از انتخاب وکیل با بهره‌مندی از یک مشاوره حقوقی خوب به این علم برسید که به چه وکیلی با چه مشخصاتی و برای چه نقشۀ راهی نیاز دارید. در ادامه سعی می‌شود انواع خدمات مشاوره‌ای حقوقی گروه وکلای قدردان به‌تفصیل شرح داده شود.

 

 

 

مشاوره حقوقی قراردادها

اصولاً تنظیم قرارداد از مهم‌ترین و حساس‌ترین اعمال حقوقی است. تعهدات و تکالیف طرفین، انتخاب واژگان و گاه حتی علائم نگارشی ازجمله مواردی است که می‌بایست در تنظیم قراردادها بدان نظر داشت. اینجاست که بهره بردن از مشاور حقوقی قراردادها ضروری به نظر می‌رسد. یک مشاوره حقوقی خوب در امور قراردادها می‌تواند هزینه‌ها، تعهدات و تکالیفی که بر عهده شماست را به‌روشنی مشخص کند. همچنین با بهره‌گیری از مشاوره حقوقی قراردادهای گروه وکلای قدردان در مراحل مختلف ازجمله تنظیم قراردادها، در هنگام عقد قرارداد و یا به هنگام اجرای قرارداد می‌توانید از بسیاری از هزینه‌ها و خسارات مصون بمانید.

تنظیم قرارداد، مشاوره قرارداد، تنظیم قراردادهای ملکی همچون مشارکت در ساخت، پیش‌فروش ساختمان، قراردادهای پیمانکاری، قراردادهای تجاری، قراردادهای مرتبط با شرکت‌ها و انواع قراردادهای حقوقی هریک پیچیدگی‌ها و نکات خاص خود را دارند.

با بهره‌گیری از تجربه و تخصص گروه وکلای قدردان می‌توانید از تجربیات وکلای دادگستری پایه یک در راستای اهداف و پیشرفت مجموعه‌تان گام بردارید.

مشاوره حقوقی خانواده

حقوق خانواده از مهم‌ترین مسائل عالم حقوق به شمار می‌آید. حقوق خانواده ذیل حقوق مدنی قرار می‌گیرد. طیف وسیعی از مسائل همچون مسائل زوج و زوجه، پدر و مادر و فرزندان ذیل حقوق خانواده جای می‌گیرند. همچنین امور مالی مرتبط با خانواده نظیر مهریه، نفقه، اجرت‌المثل ایام زناشویی و … نیز در بخش حقوق خانواده جای دارد.

مشاوره حقوقی خانواده بعضاً به‌صورت موردی است. ولی برخی از مطالب مرتبط با مشاوره حقوقی خانواده ممکن است باهم در ارتباط باشد. به‌عنوان‌مثال مشاوره حقوقی طلاق ممکن است با مطالبی همچون نفقه، تمکین و اجرت‌المثل زناشویی و … نیز در ارتباط قرار بگیرد.

ازآنجایی‌که انتخاب مشاور حقوقی طلاق خوب در تهران ممکن است کار دشواری به نظر آید؛ گروه وکلای قدردان با داشتن جمعی از وکلای دادگستری پایه یک متخصص و متبحر توانسته است بر این مشکل فائق آید. برای بهره‌گیری از خدمات مشاوره حقوقی خانواده گروه وکلای قدردان با ما در تماس باشید.

 

مشاوره حقوقی ملکی

از برجسته ترین حوزه های مشاوره حقوقی، مشاوره حقوقی ملکی است. طیف وسیعی از دعواهای حقوقی مرتبط با ملک است. دعوای الزام به تنظیم سند، دعوای خلع ید، دعوای اثبات یا ابطال سند مالکیت، دعوای الزام به تحویل مبیع، دعوای تصرف عدوانی، انواع دعاوی موجر و مستاجر، دعوی مطالبه سرقفلی و… از جمله دعاوی مطرح در حوزه ملکی به حساب می آید.

گروه وکلای قدردان به صورت تخصصی در حوزۀ ملک خدمات مشاوره و وکالت ارائه می دهد. برای استفاده از مشاوره حقوقی ملکی گروه وکلای قدردان با ما در تماس باشید.

مشاوره حقوقی کیفری

آن دسته از دعاوی که برای فاعل آن به جهت ارتکاب فعل مجرمانه مجازات تعیین می‌گردد ذیل دعاوی کیفری تعریف می‌شوند. گستردگی دعاوی کیفری و پیچیدگی‌های آن‌ها، نیاز به آگاهی کامل از قوانین و مقررات را دوچندان می‌کند. گروه وکلای قدردان با در اختیار داشتن وکلای مجرب و متبحر بهترین مشاوره حقوقی کیفری را به شما خواهد داد.

همان‌طور که در بالا اشاره شد دعاوی کیفری طیف گسترده‌ای از دعاوی را شامل می‌شوند. در ادامه برخی از دعاوی که گروه وکلای قدردان خدمت مشاوره حقوقی کیفری را در آن‌ها ارائه می‌دهد معرفی می‌شود.

مشاوره حقوقی کیفری در کلیه دعاوی مرتبط با توهین، افتراء، جعل، تزویر، زنا، لواط، سقط‌جنین، ربا، رشاء و ارتشا، کلاه‌برداری، فروش مال غیر، خیانت‌درامانت، تخریب عمد اموال، اخاذی، سرقت، قتل، آسیب جسمانی ناشی از بی‌مبالاتی، جرائم پولی و بانکی و …. توسط بهترین وکلای پایه یک دادگستری کیفری در تهران انجام می‌شود. برای بهره‌مندی از مشاوره حقوقی کیفری مورد درخواست خود با ما در تماس باشید.

 

مشاوره حقوقی ارث و وصیت

از موارد حقوقی شایع حقوقی مسائل مرتبط ارث و وصیت است. مشاوره حقوقی ارث و وصیت ازآنجایی‌که شامل نکات ریز و دقیقی است که عدم توجه به آن ممکن است در آینده موجب بروز اختلافات گسترده شود بسیار ضروری است. مواردی همچون قوانین و مقررات مرتبط با ارث و وراث، تنظیم وصیت‌نامه و مسائل جزئیات حقوقی مرتبط با آن ازجمله خدمات مشاوره حقوقی ارث و وصیت گروه وکلای قدردان به‌حساب می‌آید.

تنظیم وصیت‌نامه یکی از مواردی است که برای اینکه چالش‌های بی‌شماری در آینده به وجود نیاید نیازمند مشاوره حقوقی ارث و وصیت است. درواقع، مشاور حقوقی وصیت می‌تواند ابعاد  حقوقی مختلف آنچه قصد دارید در وصیت‌نامه بگنجانید را به شما گوشزد کند تا بتوانید هرچه بهتر وصیت‌نامه مطابق نظرتان تنظیم شود.

مسئلۀ دیگری که موارد مبتلابه پرشماری دارد بحث انحصار وراثت است. ازآنجایی‌که فرهنگ تنظیم وصیت‌نامه با در نظر گرفتن مسائل حقوقی و مشاوره حقوقی ارث و وصیت‌نامه در کشور آن‌چنان جا نیفتاده است؛ مسائل و مشکلات بسیاری درزمینۀ انحصار وراثت در کشور پدید می‌آید. استفاده از مشاوره حقوقی ارث و وصیت گروه وکلای قدردان این یاری را به شما می‌رساند برای کلاف‌های سردرگم مسائل مربوط به ارث راه‌حل‌های منطقی پیدا کنید. مشاوره حقوقی ارث و وصیت در گروه وکلای قدردان توسط وکلای پایه یک دادگستری و متخصصان حقوقی این حوزه انجام می‌شود. برای بهره‌مندی از خدمات مشاوره گروه وکلای قدردان با ما در تماس باشید.

مشاوره حقوقی ثبت‌احوال

این سازمان شخصیت حقوقی مستقل به لحاظ اداری، مالی و اجرایی دارد. به لحاظ تشکیلاتی سازمان ثبت‌احوال کشور وابسته به وزارت کشور است.

خدمات ثبت‌احوال یکی از موارد حقوقی شایع به‌حساب می‌آید. مشاوره حقوقی ثبت‌احوال در مسائلی نظیر تغییر نام، تغییر نام خانوادگی، تغییر سن، حذف نام همسر، صدور گواهی ولادت برای اتباع خارجی و بسیاری موارد دیگر بر عهده سازمان ثبت‌احوال گذاشته‌شده است.

ازآنجایی‌که رویه‌های ثبتی و قضایی پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. پیشنهاد می‌شود در برخورد با مسائل ثبت از مشاوره حقوقی ثبت‌احوال استفاده کنید. گروه وکلای قدردان با بهره‌مندی از متخصصان حقوقی مجرب و وکلای پایه یک دادگستری می‌تواند بهترین مشاوره حقوقی ثبت‌احوال را به شما بدهد.

مشاوره حقوقی شرکت‌ها

امروزه داشتن مشاور حقوقی خوب برای هر کسب‌وکاری از اوجب واجبات است. رقابت‌های موجود چه در عرصۀ داخلی و چه در عرصۀ بین‌المللی شرکت‌ها را با چالش‌های حقوقی متعددی مواجه می‌سازد. بهره‌مندی از مشاوره حقوقی شرکت‌ها که بتواند در زمینه‌های متعددی نظیر تنظیم قراردادها، وکالت، دعاوی داوری و… بهترین راهکارها را به موکل یا مراجعه‌کنندۀ خود بدهد نیازی ضروری است.

همراه بودن مشاوره حقوقی شرکت‌ها به مدیران و مسئولان شرکت‌ها این کمک را می‌کند که در برخورد با مسائل حقوقی از اطلاعات به‌روز در حوزه‌های مختلف نظیر قوانین و مقررات، قالب‌های قراردادی، راه‌ها و استراتژی‌های طرح دعوا و شکایت در مراجع مختلف قضایی و داوری برخوردارشوند.

بسته به این‌که شرکت‌ها در چه حوزه‌هایی فعالیت دارند معضلات و درگیری‌های مختلفی پیدا می‌کنند. بااین‌حال به‌طور عام مباحثی نظیر امور ثبت و تغییرات شرکت و هیئت‌مدیره، قراردادهای استخدامی، قراردادهای شرکت، مسائل کیفری، صدور اسناد تجاری، ضمانت‌نامه‌ها، مسائل حقوقی بانکی، مسئولیت‌های مدنی مدیران و مسائل کیفری مرتبط با شرکت عمده‌ترین مسائلی است که نیاز به مشاوره حقوقی شرکت‌ها در آن‌ها ضروری و بعضاً حیاتی است.

گروه وکلای قدردان با در اختیار داشتن جمعی از زبده‌ترین وکلای پایه یک دادگستری توانایی ارائه بهترین مشاوره حقوقی شرکت‌ها را داراست. بهره‌مندی از تجربیات منحصربه‌فرد درزمینۀ مشاوره حقوقی شرکت‌ها؛ گروه وکلای قدردان را از سایر مجموعه‌ها متمایز کرده و جایگاهی ممتاز به آن بخشیده است.

مشاوره حقوقی امور مهاجرتی

امروزه مهاجرت از محبوبیت بالایی برخوردار شده است و تعداد افراد متقاضی مهاجرت نسبت به گذشته رو به افزایش است. این‌که از چه راه‌های قانونی می‌توان به چه کشورهایی مهاجرت کرد نیازمند مشاوره حقوقی مهاجرتی دقیق و آگاه است.

برنامه‌های مهاجرتی کشورهای مختلف، هزینه اقامت دائم، زندگی و تحصیل در کشور مقصد ازجمله خدمات و سؤالاتی است که با مشاوره حقوقی مهاجرتی از گروه وکلای قدردان می‌توانید پاسخ آن‌ها را بیابید.

نحوه عمل گروه وکلای قدردان بدین‌صورت است که مراجعه‌کنندگان پس از دریافت مشاوره حقوقی مهاجرتی (حضوری یا غیرحضوری) در صورت تمایل به دفتر مراجعه کرده و قراردادی بین موکل و عامل و یا وکیل دادگستری خارجی منعقد می‌گردد. برای شفافیت بیشتر کلیۀ مراحل کار از مراحل اخذ ویزا، تعیین محل اقامت، ثبت‌نام در دانشگاه و هماهنگی‌های کشور مقصد تا انتهای کار دسته‌بندی می‌شود. مبلغ حق‌الوکاله هر مرحله نیز مشخص می‌شود.

برای بهره‌مندی از مشاوره حقوقی مهاجرتی گروه وکلای قدردان با تماس بگیرید.

مشاوره حقوقی تجارت بین‌الملل

امروزه تجارت بین‌الملل، روابط تجاری، صادرات و واردات کالاها و خدمات بین کشورهای مختلف بیش‌ازپیش گسترش‌یافته است. هر فعال، بازرگان و اصولاً هر شخصیت حقیقی یا حقوقی که درزمینۀ تجارت بین‌الملل فعالیت دارد می‌بایست با مفاهیم حقوقی تجارت بین‌الملل آشنا باشد.

مشاوره حقوقی تجارت بین‌الملل در مسائل متعددی نظیر دعاوی بین‌المللی، صادرات و واردات، گمرک، دعاوی ترخیص، نفت و گاز، سرمایه‌گذاری خارجی، تجارت الکترونیک، قراردادهای خارجی، فرانشیز، نفت و گاز، تأمین مالی، سرمایه گزاری مشترک، لایسنس، ثبت برند، قراردادهای نمایندگی، حمل‌ونقل و بسیاری دیگر از موضوعات صورت می‌پذیرد.

شما می‌توانید از خدمات مشاوره حقوقی تجارت بین‌الملل گروه وکلای قدردان در موضوعات گوناگون تجارت بین‌الملل بهره ببرید. گروه وکلای قدردان با در اختیار داشتن بهترین وکلای تجارت بین‌الملل در ایران تجربه‌ای موفق از مشاوره حقوقی تجارت بین‌الملل را برای شما به ارمغان می‌آورد.

مشاوره حقوقی کارگری و کارفرمایی

حقوق کار شاخه‌ای از حقوق عمومی داخلی به‌حساب می‌آید که به تنظیم روابط بین کارفرمایان و کارگران متمرکز است. بنابراین شغل‌های مستقل و یا شغل‌هایی که تابع قوانین استخدامی کشور هستند از قانون کار پیروی نمی‌کنند. مشاوره حقوقی کارگری و کارفرمایی شامل مسائل مختلفی ازجمله میزان حقوق و دستمزد، مزایا، نحوه بازنشستگی، بیمه بیکاری، عیدی و سنوات و بسیاری موارد ازاین‌دست می‌شود. برای پاسخ به پرسش‌های خود درزمینۀ حقوق کار می‌توانید از مشاوره حقوقی کارگری و کارفرمایی گروه وکلای قدردان استفاده کنید. قسمت اعظم پرسش‌های حوزۀ کارگری از طریق مشاوره حقوقی تلفنی یا غیرحضوری (شبکه‌های اجتماعی) قابل رفع شدن است. برای پاسخ به پرسش‌های خود درزمینه قانون کار می‌توانید از تجربه و تخصص گروه وکلای قدردان استفاده کنید.

مشاوره حقوقی جرائم سایبری (رایانه‌ای)

امروزه پیشرفت جوامع و گسترش روزافزون کاربرد فنّاوری در زندگی روزمره به‌موازات آسایش نسبی همراه با بسیاری از چالش‌ها و دردسرهای جدید است. طیف جدیدی از جرائم رایانه‌ای و اینترنتی هم‌زمان بانفوذ عصر دیجیتال در همۀ ساحت‌های زندگی فردی و جمعی ظهور و بروز پیداکرده است. این نحو گسترش جرائم رایانه‌ای به حدی گسترده است که کمتر کسی را می‌توان سراغ گرفت که تاکنون اسمی از پلیس فتا نشنیده باشد. یا در فضای مجازی به نحوی از او یا اطلاعاتش سوءاستفاده نشده باشد.

دسترسی غیرمجاز به داده‌های رایانه‌ای، شنود غیرمجاز، جعل رایانه‌ای، جاسوسی رایانه‌ای، سرقت و کلاه‌برداری رایانه‌ای، نشر اکاذیب و جرائم علیه عفت و اخلاق عمومی بخشی از جرائمی است که مشاوره حقوقی جرائم سایبری به آن می‌پردازد. گروه وکلای قدردان با در اختیار داشتن وکلای پایه یک دادگستری به‌صورت تخصصی در حوزه مشاوره حقوقی جرائم سایبری (رایانه‌ای) فعالیت می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از خدمات مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری پرسش‌ها و سؤالات خود را در این زمینه مطرح و پاسخ‌های متناسب حقوقی را دریافت کنید.

مشاوره حقوقی استارتاپ ها

استارتاپ ها در ایران یک پدیدۀ نوظهور هستند که سرعت رشد بالایی دارند. هم‌زمان با رشد سریع استارتاپ ها و کسب‌وکارهای اینترنتی در ایران مسائل و مشکلات حقوقی آن‌ها نیز با همان سرعت کما بیشتر رشد کرده است. نیاز به مشاوره حقوقی استارتاپ ها و کسب‌وکارهای نوین از ملزوماتی است که به غیر شرکت‌های بزرگ این حوزه؛ باقی فعالین آن‌چنان ضرورتش را درک نکرده‌اند.

ازآنجایی‌که استارتاپ ها عمدتاً با امکانات حداقلی پا به عرصه می‌گذارند می‌توانند به‌جای داشتن دپارتمان حقوقی در ابتدای کار از خدمات مشاوره حقوقی استارتاپی گروه وکلای قدردان بهره ببرند.

عمده‌ترین چالش‌های پیش روی استارتاپ ها بر روی مسائلی نظیر چالش‌های حقوقی ثبتی، سهامداری، روابط اعضای هیئت‌مدیره، کارمندان و مشتریان استارتاپ، قراردادهای داخلی و خارجی، مسائل مرتبط با تجارت الکترونیک، ضمانت‌ها و گارانتی‌ها، ثبت برند محصولات،  حفظ محرمانگی اطلاعات، مسائل مرتبط با نظام مالیاتی و چالش‌های مسئولیت مدنی و برخی موارد کیفری است.

البته هر کسب‌وکاری ممکن است متناسب با حوزۀ کسب‌وکار خود با یک یا چند مورد از موارد ذکرشده درگیر باشد و یا به‌تناسب فعالیتش با دیگر حوزه‌های قانونی و حقوقی مواجه شود. شما می‌توانید مسائل و چالش‌های خود را با مشاوره حقوقی استارتاپ های گروه وکلای قدردان در میان بگذارید از تجربه و تخصص بهترین وکلای پایه یک دادگستری تهران در جهت پاسخ گرفتن سؤالات خود اقدام کنید.

blank

آیا میخواهید خیلی سریع به وکیل متصل شوید؟

برای دریافت مشاوره و قبول وکالت می توانید با شماره زیر از طریق واتساپ، تلگرام یا تماس تلفنی با ما ارتباط بگیرید
blank اشتراک گذاری این مطلب
blankنظرات

سوالات خود را می توانید مطرح کنید تا در اسرع وقت به پاسخ برسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *